- AUKČNÍ SÍŇ

Originál.  Kupujte jedinečnost.

OBJEVUJ DÍLA AUTOŘI O PROJEKTU AUKCE

Stránka se automaticky obnoví za: vteřin.
Severní pobřeží
Severní pobřeží

Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží
Severní pobřeží

Originální olejomalba. Olej na platné. Obraz je signovány vlevo dole Ub a zezadu Ub, Eugene Ivanov, 2021.
Severní pobřeží
Eugene Ivanov
olejové barvy
60 x 50 cm
ID aukce: 103
Začátek: 12. 8. 2021 v 06:00 hod.
Konec: 15. 9. 2021 v 12:00 hod.

Vyvolávací cena: 12800 Kč
Aktuální cena: 12800 Kč
Minimální příhoz: 1000 Kč
Aukce byla ukončena.

O AUTOROVI:
Český malíř a knižní ilustrátor Evžen Ivanov se narodil v roce 1966 v Ťumeni na Sibiři. Od roku 1998 žije a pracuje v Praze. Ivanovova tvorba vychází ze snů a nevědomí. Ivanovova obraznost je prodchnuta surrealistickou poetikou. Vedle olejomaleb a akvarelů ilustroval Eugen Ivanov více než 250 knih. Uspořádal řadu samostatných výstav a jeho díla jsou mezinárodně sbírána.

Facebook
Pinterest
Twitter
Instagram
Youtube